Про НАС

Про НАС

Товариство з обмеженою відповідальністю "Мінерал-1" (ТОВ "Мінерал-1") створено в м. Сарни, Рівненської обл. в лютому 2003р. Протягом 9 років наше підприємство є постійним виробником виробів з бурштину, а саме:

  • картин;
  • ікон;
  • панно;
  • портретів;

а також сувенірної продукції:

  • брелків;
  • підставок;
  • ваз;
  • портретів;
  • декоративних тарілок;

Вся продукція розписана вручну і інкрустована бурштином.

На індивідуальні замовлення фірм, компаній, асоціацій та приватних осіб художники нашого підприємства виготовляють емблеми, логотипи та інші фірмові знаки. Так само дуже тісно ми співпрацюємо з органами місцевого самоврядування: були розроблені і виготовлені нагороди, які протягом багатьох років вручаються людям за вклад у розвиток міста і району. Слід зауважити, що особливим попитом у покупців користуються ікони з іменами святих в честь яких вони названі. Високою якістю виготовлення відрізняються портрети, кількість яких на даний час перевищує сотні.

За довгий час роботи наше підприємство виростило високопрофесійних митців, які майстерно втілюють дивне властивість бурштину гармонійно поєднуватися з деревом, склом, і полотном.

ТОВ "Мінерал-1" пройшло в Державному підприємстві "Рівненський науково-продуктивний центр стандартизації, метрології та сертифікації" технічний контроль на відповідність якості виготовленої продукції та отримало технічні умови ТУ У 36.6 - 34132786 - 001:2009.

У період з 2003 по 2012 року ТОВ "Мінерал-1" багато разів нагороджувалося дипломами, грамотами та подяками за високі показники з розвитку продуктивного підприємництва і виробництва художніх виробів з бурштину.

Вся продукція розписана вручну і інкрустована бурштином.

Широкий асортимент, ексклюзивні замовлення і високу якість у поєднанні з доступною ціною (ціни від виробника) задовольнять найвишуканіші смаки клієнта.

Ікони, портрети і картини, висипані янтарем, стануть цінним подарунком друзям і близьким, будуть оберегом для їх житла і самого власника. Цей сонячний камінь поселить світ, здоров'я, спокій у Ваші родини, зцілить від хвороб і принесе удачу.

ТОВ "Мінерал-1" пропонує свої вироби та співпрацю всім підприємствам і діловим людям.

Ми працюємо з клієнтами за готівковий розрахунок і по перерахунку, з видачею супроводжуючих документів.Вироби ТОВ "Мінерал-1" - кращий подарунок для тих,

кого Ви любите, цінуєте і поважаєте.

Наші нагороди і відзнаки

Бурштин

Бурштин, янтар, бурштинова руда, боденштейн, амбер, бурштин, янтар — природна органічна сполука, щільна і в'язка (скам'яніла) викопна смола хвойних дерев. Тьмяні, прозорі й напівпрозорі камінці.

Контакти

Мінерал-1
34503, Рівненська обл, м. Сарни,
вул. 17-го Вересня, буд.21
тел. (050)1842797, (050) 7139585
Email: info@mineral1.com.ua

Олекандр

Хороші картини. Мені дуже сподобалсь яксть і викоонання робіт фірми Мінерал

Антоніна

Дуже часто купую тут картини з бурштину так як рахую що це найкращий подарунок, для близьких.

Андрій

Купую картини в магазині Мінерал, вони просто безподобні, красиво доповнюють інтерєр як будинку так і офісу.

Ольга

Я придбала для своєї колекції декілька картин, дуже хороша якість, не жалкую і Вам раджу.

Вгору